Kurumsal

Müşteriler ile iletişiminizde güvenilir desteğiniz

1995 yılında kurulan Postkom, basılı ve digital iletişimin gücünü birleştirerek etkili ürünler tasarlayan, üreten ve uygulayan bir firmadır.

Postkom, müşterilerinize yönelik, veriye dayalı doğrudan iletişim ve pazarlama uygulamalarınız için gerekli olan tüm hizmetleri tek çatı altında toplamaktadır. Böylece müşterilerileriniz ve hedef kitleniz ile daha süratli, daha verimli ve daha etkin iletişim kurmanızı sağlamaktadır.

Postkom, bugün tecrübeli personeli ve teknolojik üretim altyapısı ile, doğrudan pazarlama iletişimi alanında uzmanlaşmış bir firma olarak, farklı sektörlerden pek çok saygın kuruluşa projelendirme, tasarım, üretim, lojistik ve koordinasyon hizmetleri vermektedir.

Postkom ayrıca datanızın güvenle işlenmesi ve tüm iletişim materyallerinizin doğru ve sağlıklı üretilmesi için gerekli ISO27001, ISO9001, ISO14001 ve OHSAS18001 kalite standartlarına sahiptir.

Amacımız

Etkili ve yenilikçi doğrudan iletişim araç ve yöntemleri üreterek müşterilerimizin başarısına katkıda bulunmak.


Bugünün sürekli ve yoğun bilgi akışı ortamında, kullandığınız iletişim ürünlerinin, basılı veya digital olsun, istediğiniz sonuçları yaratması gerektiğine inanıyoruz.

Amacımız, bu hedefe ulaşmanız için gereken etkili strateji ve iletişim araçlarını oluşturmanıza yardımcı olmak. Bu doğrultuda bilinirlik ve satışlarınızı arttıracak pazarlama ve tanıtımlarınız için yaratıcı fikirler, teknoloji ve ürünler sunuyoruz.
Misyonumuz

Gelişmiş ekonomilerde yoğun olarak kullanılan ‘ müşteri veribankası ‘ odaklı doğrudan pazarlamanın (database marketing) Türkiye’deki gelişimine katkıda bulunmak.

Postkom, tecrübesi ve geniş yelpazede sunduğu hizmetleri ile firmaların müşterileri ve/veya potansiyel müşterilerine yönelik yapacakları doğrudan pazarlama uygulamalarını etkili ve başarılı kılarak, onların bu verimli mecrayı daha yoğun kullanmalarını sağlamayı amaç edinmiştir.

Ayrıca bu amaç çerçevesinde Postkom, sunduğu hizmetler yanında, konuyla ilgili yayınladığı bültenler ve düzenlediği uzmanlık seminerleri aracılığıyla, biraraya getirdiği pazarlama yöneticilerine, satışa yönelik doğrudan pazarlama ve etkili kullanım yöntemleri hakkında eğitimler vermektedir.