Direct Mailing Üretim

Direct Mailing projeleriniz için tek adreste, tam entegre tesis ve 25 yıllık uzmanlık.

img

Direct Mailing Üretim

Direct Mailing (Doğrudan Postalama) müşterilerinize birebir ulaşmanız, bildirimlerde bulunmanız ve ertesinde onlara ürün ve hizmetlerinizi pazarlamanız için en etkili yöntemlerden biridir. Yüzlerce değişik ve başarılı uygulama alanı ile, özellikle batı ülkelerinde son 20 yılda çok hızlı bir gelişme kaydetmiştir.

Birebir pazarlamanın en temel uygulaması olan doğrudan postalama, hedef kitlelerinize yönelik yapacağınız özellikle satış odaklı projelerinizde mesajlarınızın doğru, zengin içerikli ve etkili aktarılmasını sağlar. Kişisel ve ilgi çekici özelliği ile farklılık yaratır, müşterileriniz ile güçlü bir iletişim kurar ve satışlarınızı arttırır.

Hem bireysel müşteriler (B2C) ile iletişim kurmak, hem de profesyonel kurum yöneticilerine (B2B) ulaşmak için Direct Mail en güçlü ve en etkili yardımcınızdır.

Yaptığı milyonlarca gönderi ve yüzlerce başarılı uygulama ile Postkom, doğrudan postalama projelerinizin etkili, ekonomik ve en verimli şekilde gerçekleşmesi için gerekli tüm hizmetleri tek çatı altında sunmakta ve projelerinizin başarılı sonuçlar getirmesini sağlamaktadır.