Kişiselleştirme ve Değişken Veri Basımı

El değmeden, makinelerde ve yüksek süratte.

img

Kişiselleştirme ve Değişken Veri Basımı Hizmetleri

Her biri kişisel ve değişken veri içeren fatura, kredi kartı ekstreleri, hesap dökümü, borç bildirim mektupları, pazarlama ve iletişim mektupları gibi çeşitli dokümanlar yüksek kapasiteli endüstriyel printerlar ile basılmaktadır.

img

Bu dokümanların basımı için gereken kişisel veriler, güvenli sunucularımıza (sFTP) yüklenmektedir. Çeşitli formatlarda alınabilen bu kişisel veriler, sonrasında özel yazılımlar aracılığı ile istenilen doküman görseline dönüştürülmekte ve basılmaktadır.

Basım öncesi ve sonrasında tüm veriler, KVK Kanunu ve ISO27001 veri güvenliği standardı çerçevesinde işlenmektedir. Ayrıca kayıt ve takiplerinin sağlıklı ve hızlı yapılabilmesi amacıyla sözleşmelerin, formların, resmi yazışma belgelerinin, hesap ekstrelerinin, zarfların, fuar davetiyelerinin, hediye çeklerinin ve indirim kuponlarının numaralanması ve/veya barkodlanması yapılabilmektedir. Diğer taraftan, etkiyi arttırmak ve birebir iletişim yaratmak adına, direct mailing uygulamalarında da gönderdiğiniz mektup, broşür, flyer, insert gibi materyallerinizin her biri müşterilerinizin ismine özel olarak basılabilmektedir.

Postkom, laser, inkjet ve digital olmak üzere birçok farklı baskı alternatifiyle, renkli ya da siyah/beyaz tüm basılı materyallerinizi kişiselleştirerek basabilmektedir.