GeoMail Hizmetleri

Lokasyon bazlı tanıtım uygulaması

img

Bölgesel Pazarlama Uygulaması

GeoMail bir kurumun, mağazaları etrafında tanıtım yapması amacıyla, istediği mağazanın çevresinde bulunan Hanelere (Ev) veya Ticari İşletmelere (İşyeri) topluca broşür, el ilanı, insert, föy gibi basılı reklam malzemeleri dağıtmasını sağlayan pratik bir sistemdir.

GeoMail ile istediğiniz bölgedeki hedef müşterilerinize doğrudan ulaşırsınız. Basılı reklam malzemeleriniz, yalnızca belirleyeceğiniz lokasyonlarda, nokta atışı ve direkt olarak dağıtılır.

GeoMail pratik ve çok ekonomiktir. Basılı ilanlarınız format, maliyet ve posta dağıtımı açısından en uygun şekilde tasarlandığından bütçesi düşüktür. Ayrıca tasarım, basım, lokasyon belirleme ve posta dağıtım koordinasyonu gibi işlemler tek adreste sunulur ve tüm bu hizmetler tek maliyet altında toplanır.

Böylece yalnızca 1-2 gün içinde potansiyel hedef müşterinize topluca ulaşmış ve en ekonomik şekilde tanıtımınızı yapmış olursunuz.

GeoMail sistemini aşağıdaki amaçlarla kullanabilirsiniz:

Bölgesel/yerel bazda;

Yeni Mağazanız için Açılış Haberi vermek ve kişileri davet etmek
Mağazanızın tanıtımını yapmak ve müşteri trafiğini arttırmak
Mağazanın cirosunu arttırmak
İndirim, Kampanya Dönemi, Özel Gün gibi duyuruları yapmak

GeoMail çeşitli uygulama alanları, hızla ve kolayca hayata geçirilmesi, dikkat çekici olması ve satışlarınızı doğrudan arttıran etkileri açısından, şirketiniz için tekrar tekrar kullanmak isteyeceğiniz bir pazarlama yöntemi olacaktır.

Eğer siz de, günümüz dijital dünyasında, rakiplerinizden sıyrılmak, yerel bazda pazarlama yapmak ve mağazalarınıza trafik yaratmak isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz.